Vzduchová lázeň

Vany se vzduchovým systémem – vzduchová (perličková) lázeň

Koupel v dřevěné vaně je krásným zážitkem, tento dojem a vlastnosti ale ještě více zdůrazňuje speciální vzduchová perličková lázeň, která je luxusní výbavou našich dřevěných van. Na dně dřevěné vany jsou rozmístěny speciální vzduchové trysky, kterými se přivádí stlačený vzduch. Bublinky vzduchu stoupají ode dna k povrchu a na kůži působí jemně masážně. Vzduchová lázeň má silné sedativní účinky. Teplota vody se může pohybovat až do 40°C.

Vzduchová lázeň se ovládá stisknutím pneumatického tlačítka. Druhým stisknutím pneumatického tlačítka se procedura ukončí.

Používá se zejména při:
- různých neurózách, psychickém vypětí
- nespavosti
- neurologických nemocích
- nemocích pohybového aparátu
- revmatických potíží
- snížení bolesti

Olivův pivovar Praha

Správná údržba vzduchové lázně v dřevěné vaně:

Po každé koupeli, po níž bude následovat ihned další koupel, doporučujeme po vypuštění vody  2 min. spustit vzduchový systém, aby se zbytková použitá voda z trysek dostala ven a odtekla. Po poslední koupeli vanu osprchujeme a můžeme postříkat dřevěnou vanu čističem Wellness Cleaner  a necháme působit  ideálně 10 min. Následně plochu vany opláchneme vlažnou vodu  a opět spustíme  vzduchový systém  a to po dobu minimálně 3 min, aby se dokonale vysušilo vzduchové potrubí a trysky. Vanu vytřeme suchým hadříkem do sucha a doporučujeme vyvětrat místnost.